Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Prośba mieszkanców Gminy Rudziniec o poprarcie budowy ronda na obecnym skrzyżowaniu drogi krajowej 40 z powiatową 2918 S Rudziniec-Chechło

W związku z prośbą o zaplanowanie i dokonanie przebudowy na rondo skrzyżowania drogi krajowej 40 z powiatową 2918 S (skrzyżowanie drogi krajowej z drogami w kierunku Rudzińca i Chechła) Gmina Rudziniec zwraca się do mieszkańców z prośbą o poparcie dla ich postulatu. Planowane do realizacji zadanie "Budowa obwodnicy północnej Kędzierzyna-Koźla w ciągu drogi krajowej nr 40" zostało tak zaprojektowane, że odcina mieszkańców Gminy Rudziniec od Ujazdu kierując ich na około 14 kilometrowy objazd. Zadanie jest na etapie projektowania i wstępnie zaplanowano je zakończyć 200 metrów przed skrzyżowaniem drogi krajowej nr 40 z drogą powiatową nr 2918S Rudziniec-Chechło. Za budową ronda przemawia także fakt, że w obecnym stanie skrzyżowanie stanowi duże zagrożenie, dochodzi na nim do licznych kolizji i wypadków, w tym także śmiertelnych.

W związku z powyższym prosi się mieszkańców Gminy Ujazd o poparcie i podpisywanie listy bezpośrednio w Urzędzie Miejskim w Ujeździe lub poprzez pobranie listy poniżej, zebranie większej ilości podpisów i złożenie w urzędzie.

Inicjatywa dotyczy także bezpośrednio Naszych mieszkańców dojeżdżających do miejscowości Gminy Rudziniec dlatego też tym bardziej zachęcamy do jej poparcia.

Poniżej znajdziecie Państwo bardziej szczegółowe informacje oraz listę poparcia.

PDFpismo nr 1.pdf (273,14KB)

PDFpismo nr 2.pdf (83,09KB)

PDFlista poprarcia.pdf (49,82KB)
 

Wersja XML